نظرسنجی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

پیرو راه اندازی سامانه “ارزيابي ميزان رضایت‌مندی کاربران حوزه سرویس‌های فناوري اطلاعات”، سپاس‌گزار خواهیم بود با مراجعه به سامانه، برای بهبود عملکرد خدمات اپراتورها، نظرهای خود را با ما در میان بگذارید.
گفتنی‌ست پس از پایان هر دوره، نتایج کلی نظرسنجی انجام شده، بر روی پورتال سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويی قابل مشاهده است.

ورود به سامانه ارزیابی میزان رضایت‌مندی کاربران حوزه سرویس‌های فناوری اطلاعات

پاپ نت نیز برای قدردانی از دوستانی که در این نظرسنجی شرکت می‌کنند، یک ماه اشتراک نماوا و ترافیک رایگان بر روی این وب‌سایت را به عنوان هدیه در نظر گرفته است که در پایان این نظرسنجی به قید قرعه به برندگان اهدا خواهد شد.

گفتنی‌ست نام برندگان نیز در همان تاریخ از طریق وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی پاپ نت اعلام خواهد شد.

 

نظرسنجی پاپ نت

دیدگاه‌ها، پیشنهادها و راهکارهای نکته‌بینانه شما همواره می‌تواند موجب بهبود عملکرد و راه‌گشای ما در ارایه خدماتی شایسته‌تر شود.  در این بخش شما می‌توانید با شرکت در نظرسنجی پاپ نت ما را از نظر و پیشنهاهای ارزش‌مند خود آگاه سازید. برای تکمیل فرم نظرسنجی می‌توانید روی کلید دست‌رسی سریع زیر کلیک کنید.

ورود به سامانه نظرسنجی از خدمات سرویس مشتریان 

از این که با ارایه نظرهای خود ما را در ارزیابی عملکرد پاپ نت  یاری می‌رسانید صمیمانه سپاس‌گزاریم.

 

نظرسنجی پاپ نت از جامعه

شرکت شاتل قصد دارد با برگزاری یک نظرسنجی از افراد جامعه، جایگاه و تصویر فعلی خود را ارزیابی کند.

سپاس‌گزار خواهیم بود اگر با پر کردن فرم نظرسنجی پاپ نت  از جامعه، ما را در ارزیابی تصویر فعلی خود و دست یافتن به جایگاهی برای ارایه خدمات شایسته‌تر یاری کنید.

این فرم شامل چند پرسش کوتاه است که پاسخ دادن به آن به زمانی کم‌تر از ۵ دقیقه نیاز دارد، اما نتایج آن می‌تواند در ایجاد تحولات مثبت و بهبود عملکرد ما در ارایه خدمات به مشتریان بسیار کارساز و موثر باشد.

از همه عزیزانی که در تحقق این هدف ما را یاری می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

  برای ورود به فرم نظرسنجی آنلاین پاپ نت، کلیک کنید.

ورود به فرم نظرسنجی آنلاین پاپ نت

باتشکر فراوان