جستجو   :  

شرکت پاپ نت در يک نگاه

این شرکت در سال 1380با هدف ارائه سرویس های اینترنت وبسط وتوسعه تکنولوژی IT به عنوان اولین شرکت ایترنتی با پرسنل مجرب وآشنا به شبکه های مخابراتی وارتباطات در استان تأسیس ومشغول به کار گردید .

در ماه های اول کلیه شهرهای استان را از طریق اتصال خط تلفن به صورت Dialup  ارائه سرویس نمود و درسال 82 موفق به نصبE1  گردید ودر پاییز85  موفق به ایجاد بستر فیبر نوری گردید و با این بستر  سرویس دهی کاربران را عهده دار است.

با گسترش و  کاربرد اینترنت در تمامی بخشهای اقتصادی-  تجاری – اجتماعی-  فرهنگی-دولتی و شرکت های مرتبط را برآن داشت تا امکانات وابزارهای بهتری برای دسترسی طراحی واجرا نماید .

این شرکت نیز در این زمینه به منظور دسترسی هر چه راحتر وایجاد امکان استفاده بیشتر از پهنای باند وایجاد بستری پایدار برای کاربران و به حداقل رساندن قطعی ها , به ناچار با صرف هزینه های گزاف مبادرت به نصب سیستم های فیبر نوری برای انتقال واتصال کار بران نمود تا بتوانند ضمن  رضایت مندی کاربران در کاهش هزینه های استفاده کنندگان سهم به سزایی ایفا نماید.

و این شرکت نماینده رسمی شرکت شاتل در استان می باشد و با مشارکت با شرکت شاتل سرویسهای اینترنت بروی بسترهای adsl   – فیبر نوری و وایرلس و  پهنای باند اختصاصی و ارایه تلفن  ثابت برای اولین بار در کشور با پیش شماره 9100 و سیمکارت شاتل با پیش شماره 998 و کد 1 می باشد

    

تاریخ درج  :  1400/1/25  

نظرات کاربران :

بسیار شرکت عالی و معتبری است

نوشته شده در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ توسط علي اسکندری

پاسخ مدیر: ممنونم
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی